Кошик
368 відгуків
(050) 031-99-38 Viber, Telegram, Whatsapp.Instagram:SCUBA_UA
МАГАЗИН ТОВАРОВ ДЛЯ АКТИВНОГО ОТДЫХА И ТУРИЗМА. ОТДЫХАЙТЕ КОМФОРТНО!
+38 (093) 301-08-02
+380 (50) 031-99-38
В связи с Новогодними праздниками, магазин будет не будет работать с 31.12.21 до 4.01.22. Все заказы, совершены в данный период будут отправлены после 4.01.22.По возникающим вопросам, пожалуйста, пишите нам: Email: scuba.of@gmail.com+38 (050) 031-99-38 (Viber),+38 (050) 031-99-38 (WhatsApp),+38 (050) 031-99-38 (Telegram)Желаем веселых Новогодних праздников и до встречи в Новом году!С наилучшими пожеланиями, магазин "SCUBA-SHOP".

Регулятори і октопусы для дайвінгу

Регулятори для дайвінгу – технічні пристрої, призначені для зниження тиску газу, що надходить з балона, до безпечних для дихання величин, а також для відведення продуктів видиху. Спочатку регулятори представляли собою одноступінчату конструкцію, в якій редуктор знижував тиску газу в балоні до рівня тиску навколишнього середовища. Зараз всі регулятори випускаються як двоступеневі і складаються з редуктора і спеціального легеневого автомата, які стабілізують і значно полегшують процес вдиху і видиху. Додатково до регулятора можна підключити манометр для контролю витрати повітря і октопус. Октопус для дайвінгу – це запасний легеневий автомат, який використовується у разі виходу з ладу основного або для допомоги напарника, якщо той зіткнеться з проблемами. За ступенем захисту від навколишнього середовища регулятори поділяються на негерметичні і герметичні, а також з сухою камерою або камерою заповненої спеціальним маслом. За типом клапана вони діляться на незбалансовані, збалансовані і сверхсбалансированные.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Збалансовані регулятори підтримують стабільний рівень тиску газу для вдиху-видиху. Відмінність сверхсбалансированных від збалансованих полягає з тому, що вони можуть підтримувати це стабільний тиск навіть на дуже великих технічних глибинах. Для тих, кому холоду не перешкода і по душі зимовий віндсерфінг та дайвінг в полярних умовах, є спеціальні зимові регулятори, стійкі до дії холодної води і обмерзання. У нашому інтернет-магазині можна оформити замовлення і легко купити регулятор для дайвінгу. У нас представлені популярні серед дайверів бренди, такі як Aqua Lung, Apex і інші. Ціна на моделі залежить насамперед від технологічності регулятора і його рівня можливостей. Після оформлення замовлення, логістична служба доставить ваш вибір у будь-який населений пункт відомої кур'єрською службою, будь то Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Київ, Одеса і будь-який інший куточок України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner