Одномісні, двомісні намети
Купити одномісні, двомісні намети в Харкові.
Комфортабельна і надійна намет – це запорука вдалого і безпечного активного відпочинку. Інтернет магазин "SCUBA-SHOP" пропонує широкий асортимент універсальних і сучасних наметів.
Одними з найбільш популярних наметів є одномісні і двомісні намети. Основною перевагою таких наметів є вдале поєднання компактних розмірів в складеному вигляді і міцного каркаса. Пішим туристам, подорожуючим вдвох, або поодинці, підійде намет на менш ніж 2 місця. Одномісний намет підійде тим, кому дуже важливий невелика вага. Але врахуйте, запас місця завжди буде дуже корисний. Тому, навіть одинаків слід серйозно задуматися про те, щоб купити 2-місну палатку. В ній ви будете відчувати себе набагато комфортніше. Крім того, не потрібно буде залишати особисті речі під відкритим небом. Краще на всяк випадок перестрахуватися. Адже ви не впевнені, що завжди будете займатися туризмом тільки наодинці з собою. Намети на менш ніж 2 місця відмінно підійдуть для рибалок. Особливо, якщо він добирається до свого пристановища автомобілем. Все не вмістились в тісний намет речі ви легко залишите в машині. Зате такий тент буде набагато дешевше, займе менше місця в багажнику. І, якщо раптом ви вирішите зайнятися пішим кемпінгом, то завжди зможете взяти його з собою.
Вибираємо намет для походу.
Місткість. Ця характеристика є найважливішою при виборі намету. В цьому питанні великих проблем не виникає. В більшості випадків людина, що збирається купити намет добре знає, на скільки місць йому знадобиться намет. Самим ідеальним варіантом можна вважати 3-4 місцеву намет. В такому наметі досить зручно буде удвох, але при екстремальних умовах у такому наметі можуть розміститися навіть і шість чоловік. Виробники наметів вказують кількість місць виходячи з найбільш комфортних умов.
Кількість шарів. Другим важливим показником при купівлі намети, є кількість шарів. Основна кількість моделей, які пропонуються покупцям – це двошарові. У таких наметах окремо встановлюється спальне відділення, яке виготовлене із сіткової тканини, а потім на нього встановлюється тент. Конструкція таких наметів хороша з наступних причин:
1. Всередині намету здійснюється хороша циркуляція повітря, так як спальне відділення, виготовленого з сітки, добре пропускає свіже повітря, що надходить в щілини між нижнім краєм тенту і землею. Зовнішній тент дає можливість добре захиститися від дощу.
2. Можливість встановити зовнішній тент без спального відділення. Така ситуація можлива в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати намет не для сну, а для зберігання речей. Встановлювати сам тент набагато легше, ніж разом зі спальним відділенням.
Одношарові намети представляють трохи менший інтерес і розраховані в першу чергу на рибалок і любителів заміського відпочинку з ночівлею. Придбати таку намет можна тільки на всякий випадок. Ціна такої намети не вище 80-ти доларів. Ну а про якість говорити не варто, воно бажає бути кращим.
Водостійкість. Тепер зупинимося на такому показнику як водостійкість. Складно собі уявити що таке «3000мм» чи «8000мм», але в графі водостійкість цей показник говорить про те, який стовп води може витримати зовнішній тент намету, не пропускаючи воду всередину. Увазі покупців представлені намети з показником водостійкості від 800мм – це кемпінгові, експедиційні або недорогі рибальські варіанти. З показником 8000мм це вже експедиційні четырехсезонные намети. Для літнього відпочинку краще всього придбати модель намети з показником водостійкості 1500мм. Для багатоденних походів і період весна/осінь найкраще підійде намет з варіантом водостійкості 3000-4000 мм. Ну а якщо ви збираєтеся зробити високогірне сходження або подорож в сезон дощів, то вам більше всього буде відповідати варіант з показником 8000мм. Така намет не промокає навіть у найсильніший злива, крім того, вони мають захисну спідницю, яка служить для запобігання затікання води під зовнішній тент.
Тамбур і кількість входів. Ці характеристики не вимагають якогось особливого розуміння. Тамбур служить для зберігання рюкзаків і взуття, а кількість входів не грає принципового значення, так як практично у всіх випадках буває достатньо одного входу.
Противомоскитная сетка. Такую характеристику сложно переоценить. В большинстве двухслойных палаток «дверь», да и само отделение выполнено из противомоскитной сетки. С ней очень удобно летом, когда жарко даже ночью, и вы можете оставлять открытой «дверь» тамбура, а сетку спального отделения застегиваете. Это защищает от назойливых насекомых и создаст дополнительную вентиляцию палатки.
Дуги. В настоящее время большой популярностью пользуются палатки дуги, у которых изготовлены из алюминия или фибергласса. Разнятся они по весу и по цене. Алюминиевые легче фиберглассовых и дороже на 10-15 %. Но в большинстве случаев туристы все-таки предпочитают палатки, в комплект которых входят дуги из фибергласса.
С основными показателями мы ознакомились, а теперь следует обратить свое внимание на ряд мелочей, которые будут в походах создавать ряд удобств.
- Флюрисцентные розтяжки. Ці розтяжки покриті світловідбиваючими складами, і їх видно навіть при слабкому освітленні. Проходячи повз намети, ви ніколи не зачепитеся за розтяжку.
- Просочення намету розчинами, які перешкоджають поширенню вогню. В походах завжди розводяться багаття і важливість такого доповнення цілком зрозуміла.
- Внутренние карманы. Внутри спального помещения целесообразно их иметь. Туда можно положить фонарик, документы и ряд мелких предметов необходимых в походах. В некоторых моделях палаток имеется сеточная полочка, которая используется вместо карманов.
- Проклейка швов. Это довольно важный показатель. При сильных дождях отверстия, сделанные при пошиве, могут пропускать воду вовнутрь. Поэтому всегда следует обратить свое внимание на проклейку швов.