
Пневматичну рушницю для підводного полювання Mares Sten mini (58см) без регулятора бою
- Немає в наявності
- Код: MARES Mini Sten 58
7 497 ₴
Надійне рушницю для вимогливих мисливців. Анатомічна ручка виконана з білого пластику, що полегшує пошук рушниці в каламутній воді. Запобіжник у вигляді скоби визнаний підводними мисливцями найбільш зручним і безпечним (пересувається одним пальцем без повторного прицілювання, виключає ймовірність випадкового натискання курка в положенні «запобіжник»). Бічний линесбрасыватель запобігає схід і заплутування лина при плаванні і не перешкоджає скиду лина при пострілі. Регулювання бою знижує потужність приблизно на 30%. Випускаються моделі, як з регулюванням, так і без.
Технічні характеристики:
- Прицільна дальність у воді – 4 м.
- Розташування зачепа - задній.
- Розташування рукоятки - ззаду.
- Регулятор сили бою - ні.
- Плавучість без гарпуна - позитивна.
- Довжина рушниці (ресивера) - 58 див.
- Діаметр гарпуна - 8 мм.
- Діаметр різьблення гарпуна - 7 мм.
- Час збереження тиску в камері рушниці без підкачки повітря не менше 30 діб.
- Накачаний в камеру повітря при пострілі не витрачається, що дозволяє тривалий час використовувати рушницю без підкачки повітря.
УВАГА!
ПІДВОДНІ ПНЕВМАТИЧНІ РУШНИЦІ ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО ПІДВОДНОГО ПОЛЮВАННЯ І ПОВИННІ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ ПОВНІСТЮ ЗАНУРЕНІ ПІД ВОДУ. СПРОБИ ЗАРЯДКИ І СТРІЛЬБИ НА ПОВІТРІ ПРИЗВОДЯТЬ ДО ПОЛОМКИ РУШНИЦІ.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Ніколи не заряджайте,ваше рушницю і не стріляти з нього, перебуваючи не в воді. Необхідно знати відстань, на яке ваше спис може пролетіти під водою. Ніколи не стріляти з рушниці при поганій видимості або в напрямку інших людей або стаціонарних об'єктів. Порушення цих попереджень могло б стати причиною вашого поранення або поранення кого-небудь ще. Це поранення може призвести до серйозного каліцтва чи смерті.
ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЗАРЯДНУ РУКОЯТКУ НА ЗНОС ПЕРЕД КОЖНИМ ЗАНУРЕННЯМ
Якщо є якась тріщина в пластиці, зарядну рукоятку треба замінити. Застосування пошкодженої зарядної рукоятки може призвести до проколу її списом, що могло б стати причиною серйозної травми. Часте використання збільшує коефіцієнт зносу вашої зарядної рукоятки.
НЕБЕЗПЕКА ВИБУХУ!
Не накачуйте Ваше пневматичну рушницю вище максимальних значень, наведених в таблиці, що додається тисків. Перенакачка може викликати вибух, який може стати причиною серйозної травми або смерті. При додаванні тиску в рушницю важіль регулювання тиску повинен перебувати в положенні МАКСИМАЛЬНИЙ ТИСК .
В комплектацію входить:
Рушниця - 1 шт.
Насос - 1 шт.
Гарпун - 1 шт.
Наконечник - 1 шт.
Лінь - 3м
Упор для зарядки - 1 шт.
Паспорт - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mares |
| Загальна довжина | 58 см |
| Тип | Пневматична |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулятор сили бою | немає |
| Плавучість без гарпуна | позитивна |
| Довжина рушниці | 58 см |
| Діаметр різьблення гарпуна | 7 мм |
| Розташування рукоятки | ззаду |
| Розташування зачепа | задній |
| Діаметр гарпуна | 8 мм |
| Прицільна дальність у воді | 4 м |
- Ціна: 7 497 ₴




