
Тент для туалету або душа Кемпінг
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Кемпинг туалет-душ
2 016 ₴
Показати оптові ціниУ Вас на дачі або на місці відпочинку немає санітарної зони або просто ніде прийняти душ після роботи в саду? Пропонуємо вирішити це питання за допомогою тенту Кемпінг. Аналогів цього продукту в Україні немає.
Мобільний тент можна використовувати як приміщення для душу і біотуалету одночасно – це практичніше, дешевше і гігієнічніше дорогих хитромудрих конструкцій.
Особливості тенту для туалету або душа Кемпінг:
- Аналогів цього продукту в Україні немає;
- Висота тенту – 2,25 м. Навіть дуже високий чоловік легко розміститься в ньому на повний зріст;
- Сталевий каркас, водонепроникна дах, знімний поліетиленовий пів - гарантує надійний захист від холоду та вітру в будь-якій місцевості.
- Всередині моделі є спеціальні полиці для туалетних речей.
Технічні характеристики:
- Розміри: 120 х 120 х 225 см
- Тент: поліестер 800 мм, 185Т з РU покриттям
- Підлога: поліетилен 120 г/м2
- Каркас: сталеві дуги 16 мм
- Вага: 6,8 кг.
- В комплекті: упаковка у вигляді сумки



Сделать заказ в нашем интернет-магазине "SCUBA-SHOP" достаточно просто, для этого вам нужно отправить товар в Корзину, а после этого заполнить небольшую форму, указав в ней координаты, по которым мы сможем с вами связаться. Купить Тент для туалета или душа Кемпинг вы можете, оформив заказ у нас на сайте, Доставка по всей Украине.
| Розмір встановленої намету/тенту | |
|---|---|
| Висота | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Довжина | 120 см |
| Основні | |
| Виробник | Кемпінг |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Намет |
| Сезон | Літо |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Водовідштовхувальне просочення, Захист від UV |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 2 016 ₴
- Спосіб упаковки: Сумка








