
Пневматичну рушницю для підводного полювання Mares Sten mini 11 (58см) з регулятором бою
- Немає в наявності
- Код: MARES Mini Sten 11 580 мм
6 125 ₴
+380 (63) 643-20-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підводне рушницю Mares Sten 11. Нова модель підводної рушниці Mares Sten. Поєднує в собі надійність, ергономічний дизайн, компактність і нові поліпшені технічні характеристики.
Головною відмінністю від попереднього рушниці Sten є стовбур з великим дренажним виходом (діаметр стовбура 11 мм) і тонкий сталевий гарпун діаметром 7мм. Всі рушниці Mares Sten 11 оснащені регулюванням сили бою, повний бій і 2/3 від максимуму. У нового рушниці отвір для закріплення лина у надульника виконано з металу.
Технічні характеристики Mares Sten 11:
- Ергономічна рукоятка з прогумованою передньою частиною, що забезпечує зручний захват рукою і перешкоджає ковзанню.
- Рукоятка білого кольору, так як білий окрас рукоятки дає можливість легко виявити місцезнаходження підводної рушниці при втраті.
- Мушка для зручного прицілювання.
- Система регулювання потужності (повний бій, 2/3 повного бою).
- Зручний запобіжник виключає випадковий постріл.
- Бічний скидач ліня.
- Стовбур з внутрішнім діаметром 11 мм і великим дренажним виходом, що зменшує опір води при вильоті гарпуна.
- Техно полімерний амортизує удари поршень.
- Зручна зарядна ручка, що зберігається в рукоятці рушниці.
- Рушницю використовується з гарпунами діаметром 7мм різьбовими або Tahitian.
- Позитивна плавучість при відсутності гарпуна.
- Максимальний тиск - 30 атм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mares |
| Загальна довжина | 58 см |
| Тип | Пневматична |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рушниці | 58 см |
| Діаметр різьблення гарпуна | 7 мм |
| Розташування рукоятки | ззаду |
| Розташування зачепа | задній |
| Плавучість без гарпуна | позитивна |
| Діаметр гарпуна | 7 мм |
| Прицільна дальність у воді | 4 м |
- Ціна: 6 125 ₴




