
Ехолот однопроменевий Humminbird PiranhaMax 150x
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PiranhaMax 150x
6 510 ₴
Показати оптові ціниНовинка від компанії Нumminbird — недорогий ехолот PiranhaMAX 150x пропонує покращений набір функцій для моніторингу відбувається під водою. Завдяки двом променів (60 і 20 градусів), дозволяє отримати більш детальне зображення дна, риб та інших об'єктів. Всі отримані дані, так само як і зображення, що відображаються на якісному LCD дисплеї з підсвічуванням, високим дозволом і 4 градаціями сірого.
Humminbird Piranha Max 150x укомплектований однопроменевим трансд'юсером (20°, 200 кГц) з поліпшеним відображенням дна, ніж у ехолотів з попередньої серії. Має монохромний екран 4" (дозвіл 160 х 128 пікселів, 4 відтінки сірого) з підсвічуванням, що дозволяє використовувати ехолот Piranha Max 150x у темний час доби або в умовах недостатньої освітленості і дає чітку картину дна, риби і підводного рельєфу. Глибина перегляду 180 метрів. Є можливість одним натисканням перейти на потрібний Вам вид налаштувань режиму роботи ехолота. Зображення за бажанням збільшується в два, чотири і вісім разів. Це дозволяє Вам найбільш наочно розуміти, що знаходиться під водою. Завдяки системам Structure ID Black Bottom View відбувається зміна кольору дна в залежності від його консистенції. Можуть видаватися звукові сигнали при досягненні виставленої глибини, виявлення риби або розряді батареї. Комплектується стандартним датчиком на транец з вбудованим температурним датчиком. Русифікований. Удароміцний Корпус і водонепроникний.
Основні особливості Humminbird PiranhaMAX 150x:
- Висока роздільна здатність 4 градації сірого кольору забезпечують чітку картинку дна, риби і підводних об'єктів
- Однопроменевий трансд'юсером (20°, 200 кГц) з кращим, ніж у Piranha визначенням дна
- Технологія Single Beam
- Просте управління всіма налаштуваннями ехолота
- Датчик температури вбудований в основний датчик
- Максимальна глибина - 180 метрів, потужність - 100 Вт (середня) / 800 Вт (пікова)
Додаткові особливості:
- Технологія Fish ID+™ з відображенням глибини риби
- Трирівнева підсвічування для нічної риболовлі
- Відображення напруги батареї живлення, звукова сигналізація розряду батареї
- Великі цифри для легкого читання даних
- Висококонтрастний режим відображення: Чорне дно
- Сигналізація глибини (Depth Alarm)
- Сигналізація риби (Fish Alarm)
- Регулювання збільшення (Zoom), чутливості (Sensitivity), діапазону глибини (Depth Range), виду дна (Bottom View) і швидкості переміщення екрана (Chart Speed)
- Запам'ятовування налаштувань в пам'яті ехолота
- Легкосъемное кріплення
- Микродинамический трансд'юсером для великих швидкостей
- Водонепроникний, ударостійкий корпус
Комплект поставки:
- Ехолот PiranhaMAX 150xRU (дисплей)
- Датчик основний XNT-9-20-T (довжина кабелю - 6 метрів)
- Кріпильне підстава для дисплея ехолота
- Кріплення на саморізах для основного датчика на транець човна
- Кабель живлення ехолота PC-10 (довжина - 1.8 метра)
- Докладна інструкція на російській мові
Основні характеристики Humminbird PiranhaMAX 150x:
- Максимальна глибина: 180м
- Розмір екрана (ВхШ): 80x57 мм (діагональ 4")
- Дозвіл екрана (ВхШ): 160x128 пікселів.
- Тип екрану: 4 градації сірого кольору, висококонтрастний FSTN РК
- Потужність випромінювання: 100 (середня), 800 (пікова), Вт
- Робоча частота: 200 кГц
- Покриття датчика: 20° -10db
- Вид трансд'юсера: XNT-9-20-T, кріплення на транец або всередині корпусу човна
- Напруга живлення: 10-20В, постійний струм
- Кріплення: Швидкознімна кріплення, забезпечується поворот і нахил екрану
- Габарити (ШхВхГ): 110x155x80 мм (з кріпленням)


Зробити замовлення в нашому інтернет-магазині "SCUBA-SHOP" досить просто, для цього вам потрібно надіслати товар до Кошика, а після цього заповнити невеличку форму, вказавши в ній координати, за якими ми зможемо з вами зв'язатися. Купити Ехолот однопроменевий Humminbird PiranhaMax 150x ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном: (093) 301-08-02, Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна глибина | 180 м |
| Виробник | Humminbird |
| Трансдьюсер | Так |
| Тип | Ехолот |
| Кількість променів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 110x155x80 мм ШхВхГ |
| Модель ехолота | Humminbird Piranha MAX 150x |
| Дозвіл екрану | 160x128 пікселів. |
| Довжина кабелю | 6 метрів |
| Напруга живлення | 10-20В, постійний струм |
| Потужність випромінювання | 100 (середня), 800 (пікова), Вт |
| Тип екрана | 4 градації сірого кольору, висококонтрастний FSTN РК |
| Робоча частота | 200 кГц |
| Розмір екрану | 80x57 мм (діагональ 4") |
- Ціна: 6 510 ₴



